Eğitim Yazılımları

mobil

Eğitim Yazılımları

EĞİTİM YAZILIMLARI

 

Eğitim sektörüne yönelik büyük bir tecrübeye sahibiz. Bu alanda birçok projeye imza attık ve birçok kurum ile çalışma fırsatı yakaladık. Bu anlamda eğitim sektörüne yönelik mobil uygulamalar konusunda tüm taleplerinizi karşılayabilecek deneyimli ve alanında uzman yazılım personeline sahibiz.

Eğitim sektörü asla bireylerin vaz geçemeyeceği ve hayatı boyunca belli kademelerinden yararlanmaya devam edeceği bir sektördür. Günümüzde kreş sürecinden başlayan sırası ile anaokulu, ilkokul, ortaokul, lise, üniversite, dil kursları, kişisel gelişim ve yetenek kursları, etüt merkezleri, sürücü kursu ve meslek kurları gibi birçok kurum mobil uygulamalar ile hedef kitlelerine direkt ulaşmanın hedefindeler. Çünkü tüm kurumlar bilmektedir ki bir mobil uygulama demek hedef kitlenin direkt cebinde online kartviziti olmak demektir. Bir bildirim ile anında kendini hatırlatmak ve ona ulaşabilmek demektir. Bu anlamda gerek kayıt öncesi süreç için, gerekse kayıt sonrası süreçte mobil uygulamalar oldukça önemlidir.

Eğitim sektörüne özel geliştirebileceğimiz çalışmalara örnek vermek istersek;

Sizde eğitim sektörüne özel tüm uygulama projelerinizi bizimle paylaşarak bizlerden en uygun fiyat teklifini alabilir ve projenizi en kısa sürede uygulama marketlerinde yerini almasını sağlayabilirsiniz.

HEMEN TEKLİF AL

Aşağıdaki formu doldun, sizi en kısa sürede geri arayalım, projeniz için en uygun teklifleri sunalım...