Finans / Muhasebe Yazılımları

mobil

Finans / Muhasebe Yazılımları

FİNANS ve MUHASEBE YAZILIMLARI

 

Tüm kurumların olmazsa olmazı finans ve muhasebesel yazılımlardır. Özellikle yüklü muhasebe işlemi gerçekleştiren kurumların raporlamalara ulaşmak adına birçok farklı yazılımı firma içinde barındırdığını biliyoruz ve bunun firmalara ne denli ek maliyet getirdiğini de hesaplayabiliyoruz.

Marjinal Bilişim olarak firmaların finans departmanlarına özel yazılımlar geliştiriyoruz. Kuruma özel gerçekleştirdiğimiz yazılımlar ile kurumun direkt sorununa müdahale ediyor ve karışık birçok yazılımdan kurtulmasını, zaman kaybını ve maddi kaybını ortadan kaldırıyoruz. Özellikle finans alanında geliştirdiğimiz yazılımları mobil uygulamalara dökerek kurum ve kuruluşlara yeni bir vizyon ve hedef kitlesi kazandırmış oluyor, yetkililerin dilediği yerden ve dilediği vakit finans raporlarına ulaşmasını sağlıyoruz.

Finans sektörüne özel kodlayabileceğimiz ve mobil uygulama olarak da sizlere sunabileceğimiz yazılımların başında muhasebe yazılımları (web tabanlı ve mobil uygulama olarak), e-fatura yazılımı, e-arşiv yazılımı, e-defter, e-mutakabat yazılımları gelmektedir. Ayrıca online teklif formu, müşteri takip, sipariş takip, personel performans takip gibi ERP, CRM ve SAP yazılımları da gerçekleştirebilmekteyiz.

Sizde finans / muhasebe sektörüne özel tüm yazılım ve uygulama projelerinizi bizimle paylaşarak bizlerden en uygun fiyat teklifini alabilir ve projenizi en kısa sürede hayata geçirebilir hatta uygulama marketlerinde yerini almasını sağlayabilirsiniz.

HEMEN TEKLİF AL

Aşağıdaki formu doldun, sizi en kısa sürede geri arayalım, projeniz için en uygun teklifleri sunalım...