Personel Takip Yazılımları

mobil

Personel Takip Yazılımları

PERSONEL TAKİP YAZILIMLARI

Personel takip yazılımları ya da diğer adıyla personel performans yönetim (takip) yazılımları bir CRM yazılımı olarak firmamız tarafından gerçekleştirilebilmektedir. 

CRM yazılımları çatısı altında da yer alan performans yönetimi ya da takip yazılımları özellikle satış ve pazarlama departmanları ile insan kaynakları departmanları bulunan sıcak ya da soğuk satış kanallarını aktif kullanan firmalarca talep edilmektedir. Firmalar genellikle bu tarz yazılımlar ile sadece personel takiplerini gerçekleştirmemekte ayrıca bu tarz yazılımlar ile karlılık oranlarını ya da ciro oranlarını da yüksek olasılıkla arttırmaktadır.

Neden ve Niçin Personel Takip Programı İhtiyacım Olabilir?

Neden ve niçin sorusuna cevap verebilmemiz için ihtiyaçlarınızı da bilmemiz gerekmektedir. Ancak genel anlamı ile firmalar personel takip ve yönetim programlarını iki ana departmanda hatta üç departmanda kullanmaktadır. Bunlardan ilki insan kaynakları departmanıdır ki bu departman bu tarz yazılımlar ile personellerini yakın takip altında tutar. Kurum personelleri hakkında tüm bilgi ve belgeleri, performans detaylarını buradan görebilir, ölçümleyebilir ve raporlayabilir.

Personel takip programlarını tercih eden ikinci önemli departman ise satış ve pazarlama departmanlarıdır. Firmaya özel programladığımız ekranlar aracılığı ile satış ve pazarlamada görevli tüm personelin performans takibini yönetebilir ve raporlayabilir. Kendisine görev tanımlayabilir, performans bazlı maaş ya da prim sistemini program aracılığı ile hesaplattırabilir.

Ve programdan yararlanan son departman ise muhasebe departmanıdır. Muhasebe ve finans departmanları bizlerden istediği verileri tablolara dökerek kendilerine bu program aracılığı ile sunabiliriz.

İhtiyacınıza Özel Çözümler, Size Özel Yazılımlar

Firmamız asla hazır şema ya da şablonlardan oluşturulmuş, hazır kodlar kullanılan program ile hizmet vermemektedir. Firmamız tamamen firmanızın isteğine ve ihtiyacına özel yazılımlar geliştirmekte ve bu yazılımları firmanıza entegre etmektedir. Sizde eğer bir yazılıma ihtiyaç duyuyorsanız Marjinal Bilişim çözüm üretmeye her daim hazır olduğunu bilin. 

HEMEN TEKLİF AL

Aşağıdaki formu doldun, sizi en kısa sürede geri arayalım, projeniz için en uygun teklifleri sunalım...