Stok Yönetim Yazılımları

mobil

Stok Yönetim Yazılımları

STOK YÖNETİM YAZILIMLARI

Şüphesiz firmalar için stok takibi ve yönetimi oldukça zahmetli ama bir o kadar da önemli bir konudur. Hizmet vermeye başladığımız 2006 yılından günümüze geçen sürede görüşme sağladığımız KOBİ ya da KOBİ+ segmentinde ki kurumların hemen hemen hepsinde en önemli yazılım isteği ‘STOK TAKİP ve YÖNETİMİ’ yazılımıdır. 

Marjinal Bilişim olarak stok yönetimi ve yine stok takibi yazılımı konusunda büyük bir deneyime sahibiz. Uzman yazılım departmanımız ile firmaya özel stok yazılımı gerçekleştirebiliyoruz. Tamamen kurum istekleri ve stok kullanım detaylarına göre geliştirdiğimiz stok programları ile firmaya büyük zaman ve dahası büyük kazanç sağlıyoruz. Kazanç sağlamamızda ki en büyük etken stoklardan kaynaklı gelir kaybının önüne geçmemiz ya da stoklarda unutulan malın sürekli firma çalışanlarının önüne sürmemizdir.

Başarılı Bir Stok Yönetimi Yazılımında Neler Olmalıdır?

Stok yazılımımız 3 temel işlev üzerinde kurgulanır.

Bunlardan ilki ‘Tanımlar’ bölümüdür. Tanımlar bölümünde Stok kartları, stok grupları, ölçü birimleri, depoların bilgileri, bölümlerin oluşturulması, cari hesapların bilgileri ve genel tanımların oluşturulmasıdır.

Yazılımımızın ikinci ve bizce en önemli bölümü ise ‘Stok Fişleri’ bölümüdür. Buradan stok fişi giriş ve çıkışları, giriş çıkış irsaliyeleri, depolara arası aktarım gibi önemli veriler döndürülür.

Ve üçüncü bölüm ise firma için olmazsa olmaz ‘Raporlama’ bölümüdür. Raporlarımız firmanın isteklerine göre oluşturulsa da genellikle firmaların talepleri stok hareket ekstresi, stok durum raporu, stok sayım raporu, stok listesi, acil stok raporları gibi belli ve en çok kullanılan verilerin raporlarıdır.

Firmanıza Özel Stok Yazılım Programı İçin Şimdi Teklif Alın

Marjinal Bilişim olarak stok programlarını asla hazır şema ya da hazır program olarak müşterilerimize sunmamakla birlikte, tamamen müşterinin isteği ve ihtiyacına yönelik yazılımlar geliştirerek hayata geçirmekteyiz.

Sizde iyi ve sorunsuz çalışan bir stok yazılımına ihtiyacınız varsa bizler sizler için proje geliştirmeye hazırız. 

HEMEN TEKLİF AL

Aşağıdaki formu doldun, sizi en kısa sürede geri arayalım, projeniz için en uygun teklifleri sunalım...