Lojistik / Ulaşım Yazılımları

mobil

Lojistik / Ulaşım Yazılımları

LOJİSTİK ve ULAŞIM YAZILIMLARI

Lojistik ve ulaşım firmalarında işlemler büyük bir titizlik ve sıralı işlem gerektirir. Teklif oluşturma ile başlayan süreç müşteri kaydı açma, işlemlerini girme ve cari kartlarını oluşturma gibi birçok konuyu içinde kapsar. Ancak bunun yanı sıra taşıma işlemini sağlayacak araçların kaydı, ulaşım süreci ve personel takibi gibi önemli konularda lojistik ve ulaşım sektörünün önemli kademeleridir. Bu konuda firmalar sektörlerine özel hazır paket yazılımlar kullanmakta be yazılımları kiralamaktadır. Oysa Marjinal Bilişim olarak kısa sürede ve tamamen size özel yazılım projelerine imza atabiliriz. Tüm iş sürecinizi ve muhasebesel sürecini bu yazılımlarda bir birine entegre edebilir, hatta sizler için hazırladığımız bu yazılımı mobil uygulamaya dökerek müşterilerinize sizin adınıza bir ayrıcalık sunabiliriz.

Size özel geliştireceğimiz yazılımlar ile firma cari kartları oluşturabilir, anlaşma ve tekliflerinizi oluşturabilir, yük onayı ve yük girişi işlemlerinizi gerçekleştirebilir, araçlarınızı takip edebilir, araç giderlerinizi yönetebilir, personel performansını ve hak edişini takip altında tutabilirsiniz. Kısacası yüzlerce maddelik iş sürecinizi tek bir yazılımda toplayabilir, firmanızı sorunsuz ve size özel bilgiler ile yazılım üzerinden yönetebilirsiniz. En önemlisi dilediğiniz yerden ve dilediğiniz vakit dilediğiniz rapora ulaşabilir, bilgisayarınıza indirebilir ya da çıktı olarak alabilirsiniz. 

Marjinal Bilişim olarak tüm yazılım projelerimizi mobil uygulamalara dökebiliyoruz. Sizde firmanızı ve iş sürecinizi cebe indirmek isterseniz bizler hazırız. iOS ve Android mobil uygulamalarımız ile tüm işlemlerinizi müşterileriniz cepten gerçekleştirebilir, personeliniz cepten işlemleri tamamlayabilir.

Kimlere lojistik ve ulaşım yazılımları sunuyoruz?

Lojistik firmalarına, nakliye firmalarına, yük ve eşya taşıma işlemi yapan KOBİ ve KOBİ+ firmalara, insan taşımacılığı yapan şehir içi ve şehirlerarası yolculuk firmalarına, hava, deniz ve demiryolu firmalarına özel yazılımlar gerçekleştirebiliyoruz.

HEMEN TEKLİF AL

Aşağıdaki formu doldun, sizi en kısa sürede geri arayalım, projeniz için en uygun teklifleri sunalım...