MOBİL UYGULAMA

mobil
İOS UYGULAMA

Tüm dünyada kullanıcı sayısını hızla arttıran iOS tabanlı mobil cihazlar aynı hızla ülkemizde de büyük ilgi görmektedir. Hemen hemen akıllı telefon ve tablet kullananların 0-40’ı iOS işletim sistemine sahip marka olan Apple’ı tercih etmektedir. Sizin için en iyi performansı veren iOS uygulamaları ile sorunsuz, efektif iOS, iPhone - iPad uygulamaları yazıyoruz.

ANDROID UYGULAMA

Marjinal Bilişim mobil uygulama geliştirme alanında en yoğun iş aldığımız platformların başında android tabanlı programlar gelmektedir. Uzman ve deneyimli yazılım ekibimiz ve mühendislerimiz ile android uygulama geliştirme alanında başarılı bir deneyime sahibiz. Android programlama firmamızın üstün başarı gösterdiği hizmet dallarının başında gelmektedir...

MOBİL UYGULAMA GELİŞTİRME

Marjinal Bilişim olarak hayalinizi kurduğunuz şık, modern, işlevsel olarak eksiksiz ve hızlı mobil uygulama için uzun yıllardır sektöre yön veriyoruz. Geçmişten günümüze tüm mobil cihazlarda çalışan onlarca büyük mobil uygulama projesine imza attık. Sektörünüz ne olursa olsun yazılım fikirlerinize ve projelerinizi kodlara dökmeye hazırız.

Müşteri Memnuniyeti

Mobil Uygulama

Marjinal Bilişim olarak hayalinizi kurduğunuz şık, modern, işlevsel olarak eksiksiz ve hızlı mobil uygulama için uzun yıllardır sektöre yön veriyoruz. Geçmişten günümüze tüm mobil cihazlarda çalışan onlarca büyük mobil uygulama projesine imza attık. Sizde mobil application projenizin detaylarını bizimle paylaşarak en uygun maliyette teklif alabilir ve işiniz için hızlı çözümler üretebilirsiniz.

Gerek iOS gerekse Android cihazlar için tüm projelerinizi eksiksiz ve çalışır vaziyette tasarlayabilir, kodlayabilir ve App Store ile Google Play ’de yayınlanmasını sağlayabiliriz . Mobil uygulama geliştirme çalışmalarımızı alanında uzman ve deneyimli geniş ekibimiz ile sorunsuz yerine getiriyor, tamamen size özel tasarım ve kodlarla projenizi tamamlıyoruz. Proje sonunda geliştirilebilir ve üzerinde çalışılabilir, güncellemeye açık kodlarımızı siz iş sahiplerine teslim ediyoruz.

Mobil uygulama yazılım firmaları arasında Marjinal Bilişim olarak yerimizin 12 yıla uzanan deneyimimiz ve mutlu referans portföyümüz ile çok ayrı olduğunu düşünüyoruz. Sizlerde bizlerle yol alarak tekrarlanan iş maliyeti ve uzun süreçlerden kısa sürede kurtulabilir ve projenizi hayata geçirebilirsiniz.

Bireysel, KOBİ ve KOBİ+ segmentinde yer alan tüm müşteri adaylarımıza mobil uygulama tasarım ve yazılım çalışmalarımız ile hizmet sunmaktan onur ve büyük keyif duymaktayız. Sektörünüz ne olursa olsun yazılım fikirlerinize ve projelerinizi kodlara dökmeye hazırız. 

 

HEMEN TEKLİF AL

Aşağıdaki formu doldun, sizi en kısa sürede geri arayalım, projeniz için en uygun teklifleri sunalım...