PROJE YAZILIMLARI

mobil
SEKTÖREL YAZILIMLAR

Marjinal Bilişim sektörel yazılım hizmetleri ile eğitim, sağlık, lojistik, stok yönetimi gibi tüm sektörlere özel yazılımlar geliştirerek dijital platformda ihtiyaçlarınızı karşılayacak çözümler sunabilmektedir. Marjinal Bilişim olarak proje teslimi sonrası da teknik destek sağlamaktayız.

YAZILIM PROJELERİ

Yazılım Projesi belirli bir başlangıç, bitiş noktası olan,amacı,kapsamı,bütçesi açıkça tanımlanmış , bir defalık gerçekleştirilen planlı aktivitelerdir. Günümüzün refahını oluşturan tüm sanayi üretim araçları, tüm mamuller, etrafta gördüğümüz şeyler projelerin ürünleridir.

ELEKTRONİK YAZILIMLAR

Elektronik yazılımları tanımlamak istersek, bir üretimdeki görevlerin tamamlanması için robotik cihazların kullanılmasıdır. Ürünün üretimdeki hızını ve kalitesini, üretim süresi gibi etkenlerde verimliliği arttırmak için gerekli olan yazılımlarla iş yükünü makinelere yüklemektir.

ERP YAZILIMLAR

ERP, Kurumsal Kaynak Planlaması (Orjinal adıyla Enterprise Resource Planning-ERP) işletmelerde mal ve hizmet üretimi için gereken işgücü, Makine, malzeme gibi kaynakların verimli bir şekilde kullanılmasını sağlayan bütünleşik yönetim sistemlerine verilen genel addır.

SAP YAZILIMLAR

SAP uygulamalarını ana modül uygulamaları, alan bazlı uygulamalar diye iki ana başlık altında ele alabiliriz. Şirketler SAP yazılımını satın aldıktan sonra bu yazılımların ihtiyaçlarını doğru şekilde karşılamasını isterler.SAP’ın dünya çapında 190 ülkede 310.000’den fazla müşterisi bulunuyor.

CRM YAZILIMLARI

CRM , şirketlerin, müşterileriyle yaptığı ilişkiyi, daha etkin, verimli ve karlı hale getiren uygulamaların bütünüdür. CRM’in amacı özetle mutlu ve sadık müşteriler oluşturmak, müşteri ihtiyaçlarını önceden belirleyerek, doğru hedef kitleye doğru pazarlamayı yapmak ve karlılığı arttırmaktır.

E-DEVLET YAZILIMLARI

397 sıra numaralı Vergi Usul Kanunu Genel Tebliğiyle yürürlüğe girmiş olup daha sonra 416, 421 ve 434 nolu tebliğlerle Elektronik Defter ve Elektronik Fatura uygulamalarına ilişkin güncellemeler yapılarak, e-Defter ve e-Fatura kullanma zorunluluğu getirilen mükellefler belirlenmiştir.

E-TİCARET YAZILIMLARI

Ticaret yönetiminin online şekline Türkçe "E-Ticaret" denir. Günümüzde bu ticaret yöntemi ticarette oldukça değerli pazar payını almaya başlamıştır. Bulunduğunuz ortamdan alışveriş yapma, ürünü teslim alma olanağı sağlayan e-ticaret siteleri elektronik ortamda alışverişe ilgiyi arttırmaktadır.

WEB SİTE YAZILIMLARI

Web yazılımları amaca göre en basit bir sayfa veya en gelişmiş komplike uygulamalar da olabilir. Neticede tümü web yazılımınalanına girmektedir.Dünyada olduğu gibi ülkemizde de her geçen gün yeni fikirler ve projeler üreten girişimciler yeni web sitelerini web dünyasına kazandırmaktadır.

PROJE YAZILIMLARI

Özel proje yazılımın geliştirilme süresi, sizin isteklerinize, işin detaylarına ve karmaşıklığına göre farklılık gösterir. Bu sürenin sonunda test işlemleri başlar. Program test aşamasından da başarıyla geçtikten sonra artık kullanıma hazır hale gelir. Dilerseniz bu programı lisanslama yöntemiyle sizin gibi ihtiyaç sahiplerine de satabilir ve kazanç elde edebilirsiniz.

HEMEN TEKLİF AL

Aşağıdaki formu doldun, sizi en kısa sürede geri arayalım, projeniz için en uygun teklifleri sunalım...