ASORTİE - KLASİK MOBİLYA MARKASI
Türkiye`de tasarlanıp ve üretilip tüm dünyaya satışı sunulan klasik mobilyanın lideri Asortie Mobilya`nın kurumsal web sitesi ve iOS ve Android platformlarındaki mobil uygulama tasarım ve yazılımları tarafımızca gerçekleştirildi.
THE SLASH - LÜKS SOKAK GİYİM MARKASI
Global bir marka olma vizyonu ile kurulan lüks sokak giyim markası The Slash’in kurumsal kimliğine özel tasarladığımız eticaret sitesi ile geniş kitlelere ürünleri sergilemekte ve satışını yapmaktadır.
TRENDMOBİLYA - MOBİLYA SATIŞ PAZARYERİ
Mobilya satış pazaryeri olma konusunda sektöre hızlı bir giriş yapan Trendmobilya’nın tüm tasarım ve kodlama süreci, eticaret altyapısı tarafımızca gerçekleştirildi. Trendmobilya, Türkiye’de mobilya pazaryeri konumunda lider olmayı hedefliyor.
DASHMON - EKRAN YÖNETİM PLATFORMU
Farklı sektörlerde kullanılan ekranların bir panel üzerinden yönetilerek müşterilerle görsel olarak iletişime geçmenizi sağlayan teknoloji olan Dashmon’un tüm televizyon tasarımları kullanıcı deneyim ve arayüzleri tarafımızca geliştirildi.
MODAHAYAT - MODA HABERLERİ PLATFORMU
Moda profesyonellerine, moda markalarına ve tasarımcılara yönelik içerikler ve hizmetler sunan ModaHayat’ın tüm tasarım ve yazılım süreci, yazarların rahatlıkla kullanabildiği haber giriş ve yayınlama paneli tarafımızca gerçekleştirildi.
THE SLASH STUDIO - FASHION / BUSINESS / TECHNOLOGY
The Slash bünyesinde altında kurulan The Slash Studio, markaların ihtiyaçlarını uçtan uca karşılayan bir platform olarak tasarlandı. Tasarım ve kodlama sürecini Marjinal Bilişim olarak geliştirdik.
RASYONEL GLOBAL - YATIRIM FİRMASI
Rasyonel Global, farklı alanlardaki bilgi birikimi, yatırımları, uluslararası satış ağı ve global rekabet hedefi ile dünya çapında finansal olarak büyümeyi hedefleyen firmalar yatırım yapmaktadır.
MİSSİON MOBİLYA - MODERN MOBİLYA MARKASI
Modern mobilya alanında başarılı bir marka olan Mission Mobilya’nın websitesi, marka kimliğine uyumlu bir şekilde tarafımızca geliştirildi.
KÖSEOĞLU MOBİLYA - MOBİLYA MARKASI
Mobilya sektöründe öncü markalardan biri olan Köseoğlu Mobilya’nın websitesi markaya özel olarak tarafımızca geliştirildi.

HEMEN TEKLİF AL

Aşağıdaki formu doldun, sizi en kısa sürede geri arayalım, projeniz için en uygun teklifleri sunalım...