TV UYGULAMA

tv uygulama
TV UYGULAMA

Marjinal Bilişim olarak ülkemizde yeni yeni firmaların dikkatini çeken ancak Avrupa’da bir çok kurumun çoktan yerini aldığı TV uygulamaları konusunda siz değerli firmalara yazılım hizmeti sunuyoruz.

SMART TV ÇÖZÜMLERİMİZ

Marjinal Bilişim olarak Smart TV’lere firmanıza özel uygulamalar geliştirerek bu uygulamaların Smart TV uygulama indirme mağazalarında yer almasını sağlıyoruz.

YAZILIM SÜRECİ

Smart TV’lere özel geliştirdiğimiz uygulama yazılım projeleri belli bir zaman diliminde gerçekleştirilen ve oldukça titiz bir çalışma sonucu ortaya çıkan uygulama yazılımlarıdır. Bu süreç temelde projelendirme – tasarım – tasarım kodlama – yazılım ve canlıya geçiş olmak üzere beş farklı süreçten oluşmaktadır.

Müşteri Memnuniyeti

TV UYGULAMA

Marjinal Bilişim olarak ülkemizde yeni yeni firmaların dikkatini çeken ancak Avrupa’da bir çok kurumun çoktan yerini aldığı TV uygulamaları konusunda siz değerli firmalara yazılım hizmeti sunuyoruz.

İnternet bağlantısı olan ve gerekli yazılımı destekleyen genellikle Smart TV adı altında toplanan Televizyon uygulamaları konusunda deneyim ve uzmanlığa sahibiz. Firmanıza özel bu platformlarda yayınlanmak üzere uygulamalar projelendirebilir ve bu projeyi hayata geçirebiliriz.

Ülkemizde Smart TV denildiğinde en çok tercih edilen markalar genellikle Samsung, LG, Philips, Sony, Panasonic, Toshiba, Arçelik, Beko, Vestel oluyor. Bizler de bu televizyon markalarını kullanan müşteri hedef kitleniz ile sizin aranızda köprü olacak bir nevi markanızı onların evine taşıyacak uygulamalar imza atıyoruz.

Smart TV uygulama mağazalarında sizleri temsil eden bir uygulamanız olsun isterseniz bizler sizlere hizmet sunmaya hazırız. Bu alanda Marjinal Bilişim olarak birçok TV markasının partneri ve çözüm ortağı yazılım firmasıyız. Samsung Smart Tv’ler için Smart Hub’da hizmet sunuyor ve Samsung Apps’de yayınlanması için projeler geliştiriyoruz. Samsung Apps, Samsung  tüm uygulamalara ulaşabileceğiniz Smart TV panelidir. Uygulamalar arasında gezinebilir, indirebilir ve mevcut uygulamalarınızı tek bir alanda düzenleyebilirsiniz. En yeni ve popüler uygulamaları Samsung Apps’te kolayca bulup Smart TV’nize yükleyebilir ve televizyon deneyiminizi zenginleştirebilirsiniz.  Yine bir diğer önemli Smart TV markası LG içinde Smarts App uygulamaları geliştiriyoruz. 

Sizde firmanıza özel projeniz için görüşmek için bizimle toplantı talebi oluşturabilir, teklif al bölümümüzden projenize özel fiyat teklifi alabilirsiniz. 

HEMEN TEKLİF AL

Aşağıdaki formu doldun, sizi en kısa sürede geri arayalım, projeniz için en uygun teklifleri sunalım...